ایجاد فضاهایی الهام بخش با استفاده از کاغذدیواری

ایجاد فضاهایی الهام بخش با استفاده از کاغذ دیواری

در این مقاله سعی بر آن است تا ایجاد فضاهایی الهام بخش با استفاده از کاغذ دیواری را با مثال‌های گوناگون شرح دهیم.

یک طراح و گرافیست به نام اسکار وایلد در مورد طرح کاغذدیواری اتاقش این چنین می گوید : “این دیوارپوش و من در حال مبارزه دوئل به مرگ هستیم.”

یک بار قبل از فوتش در یک هتل معمولی در پاریس ، این چنین بیان کرد: تصّور این که هر چیزی (مانند طرح یک کاغذدیواری) – بتواند الهام بخش چنین شور و شوق در یک مرد در حال مرگ باشد بعید نیست.

اما حقیقت این است که کاغذدیواری می تواند یک اتاق را بسازد یا آن را بشکند ، و آن را به موقع شیک یا همیشه غم انگیز جلوه دهد. ما از طریق تحقیقات توانستیم اتاق هایی پیدا کنیم که کاغذدیواری نقش مهمی را در ایجاد احساس افراد ایفا می کند.

در این نوع فضاها ، فکر و تخیل افراد این عنصر مهم ، چشم ها را تسخیر کرده و بعد در حالی که اجازه می دهد هر گونه که میخواهد به تخیل درام زندگی بپردازند. از راه پله های غیر منتظره و سرویس های بهداشتی گرفته تا اتاق های نشیمن منحصر به فرد ، هر طراحی طرز تفکر متفاوتی را ایجاد می کند: عاشقانه ظریف ، انرژی پر جنب و جوش . هر کدام به نحوی با شما طنین انداز می شود.

دکوراسیون نیما

۱٫در طراحی خانه آماندا بروکس در انگلیس، تصویر اصلی اتاق خواب از استاد لارا اشلی در دهه ۱۹۸۰ است و پرده های مخملی از خانه پدربزرگ و مادربزرگ و مادربزرگش کریستوفر گرفته شده است. تختخواب از مجموعه ایلینکا با روتختی است.

دکوراسیون نیما

۲٫هماهنگی پارچه و کاغذ دیواری کوادری ،در یکی از اتاق های کودکان در این ساحل ساوتهمپتون ، نیویورک ، این خانه ساحلی را زیباتر کرده است. استفاده از مبلمان ، یک اتاق خواب و تختخواب ، صندلی پرنعمت Poul Kjærholm از گالری Dansk Møbelkunst و یک فرش استارک است. پرتره یکی از پدربزرگ های صاحب خانه زیبایی خاصی به فضا داده است.

دکوراسیون نیما

۳٫در اقامتگاه طراح لوازم جانبی در هنگ کنگ ، صندلی حباب Eero Aarnio در اتاق پسر رکس آویزان شده است. کاغذدیواری شش گوشه دیوید هیکس توسط کول و سون طراحی شده است.

دکوراسیون نیما

۴٫در این آپارتمان که توسط مایکل اسمیت اسمیت طراحی شده است ، کاغذ دیواری چینیسری زمینه ای از تخت نئوکلاسیک ایتالیایی استاد مجموعه ، که لباس پارچه ای نانسی کولتس است را تشکیل می دهد.

دکوراسیون نیما

۵٫اتاق دستشویی یک خانه در مونت کارلو که توسط تیموتی ویلون طراحی شده است دارای کاغذ دیواری فیلیپ جفری و اتصالات Dornbracht است.

دکوراسیون نیما

۶٫در اتاق خواب اصلی خانه ی می سی سی پی که توسط ریچارد کیت لانگام تزئین شده است ، کاغذ دیواری از لی جوفا است. پرده های دوزی شده سفارشی از یک تافتا پنجره های این خانه را قاب می کند.

دکوراسیون نیما

۷٫تصاویر کاغذدیواری دیدنی فرانسوی ، پانوراماهای عجیب و غریب را به سالن ورودی و راه پله یک محل اقامت ۱۷۵۴ گرجستان در واشنگتن ، D.C معرفی می کند ، که توسط مجدد گومز همکاران دوباره کشف شد.

دکوراسیون نیما

۸٫کاغذ دیواری De Gournay که اتاق ناهار خوری طراح آپارتمان را پوشش می دهد ، جایی که وسایل نورپردازی  از بالای یک میز BDDW و مجموعه ای از صندلی های پل فرانکل آویزان است.

دکوراسیون نیما

۹٫در خانه ای در لس آنجلس که توسط مایکل اسمیت طراحی شده است ، یک کاغذ دیواری Gracie که مناظر از خط ساحلی ترکیه را نشان می دهد ، اتاق غذاخوری را که با یک کمد قرن نوزدهم از نیل اسمیت آنتیک ، صندلی های جورج I و یک میز ناهار خوری مبله شده است ، متحرک می کند.

دکوراسیون نیما

۱۰٫ملافه های Schweitzer تختخواب را در مجموعه اصلی خانه کانکتیکات طراحی کرده اند که توسط مایلز رد ساخته شده است. تم گل از کاغذ دیواری د Gournay با پارچه Bennison روی صندلی جانبی مطابقت دارد.

دکوراسیون نیما

۱۱٫در سالن ورودی آپارتمان شیکاگو که توسط ژان لوئیس دنیوت طراحی شده است ، کاغذ دیواری توسط زوفانی طراحی شده است ، آینه آفتاب گرفتن توسط ون در استراتن از Ralph Pucci International است و کنسول آینه ای با سنگ مرمر آینه ای یک روشی است که الهام گرفته از Deniot است.

دکوراسیون نیما

۱۲٫در خانه ویکتوریا هاگان کانکتیکات ، کاغذ دیواری گریسی اتاق دستشویی را به یک باغ تبدیل می کند. حوضه و پایه را توسط باستان شناسی شهری و اتصالات سینک توسط Waterworks ساخته شده است.

دکوراسیون نیما

۱۳٫در یک آپارتمان منهتن که توسط ادوارد سیگل و دکوراتور ارنست دلا توره بازسازی شده است ، کاغذ دیواری که توسط دلا توره طراحی شده است و توسط گورنی سفارشی ساخته شده توسط دو گورنایی تزئین شده است.

دکوراسیون نیما

۱۴٫یک نقاشی “تخته سیاه” و یک هندسه کوچک Franz Kline از تصویر زمینه زیبا با رنگ دستی در اتاق غذاخوری یک خانه طراحی شده زیبایی این خانه را دوچندان می کند.

دکوراسیون نیما

۱۵٫کاغذ دیواری Chinoiserie توسط د گورن ، دفتر شخصی را در یک خانه در شهر نیویورک توسط Design Associates طراحی می کند.

دکوراسیون نیما

۱۶٫مجموعه ای از الگوهای یک اتاق میهمان را در یک خانه ، طراحی شده توسط مایلز رد ، از کاغذ دیواری Farrow & Ball گرفته تا پارچه ای پرنعمت روی صندلی و لوئیز شانزدهم؛ لوازم جانبی و بازوی سقف از چراغ روشنایی Circa و چراغ میز از Treillage است.

دکوراسیون نیما

۱۷٫کاغذ دیواری گریسی دستشویی را در خانه ای به سبک فدرالیست هوستون ایجاد می کند که توسط آلن گرینبرگ و الیسا کالمن ساخته شده است.

دکوراسیون نیما

۱۸٫در طراحی این منزل علاوه بر کاغذدیواری، صندلی پرنعمت در پارچه های ژوزف فرانک از Svenskt Tenn پوشیده شده است.

دکوراسیون نیما

۱۹٫٫طراح باران فیلیپس برای دیوارهای فوقانی و سقف یک آشپزخانه در منهتن تصویر زمینه پرنعمت Rose Cumming را انتخاب کرد. اجاق گاز توسط AGA است.

دکوراسیون نیما

۲۰٫یک اتاق میهمان در خانه نشویل ری بوت طراح دارای کاغذ دیواری Groundworks از Le Jofa و یک تختخواب سفارشی است.

دکوراسیون نیما

۲۱٫کاغذ دیواری راه راه الیزابت داو یک ظاهر مناسب به این حمام داده است. وجود آینه و اتصالات و انتخاب نوع وان همگی ظاهری زیبا و خاص را بوجود آورده است.

دکوراسیون نیما

۲۲٫این فضا یک دفتر کاری در ساوتهمپتون ، نیویورک ، است که با کاغذ دیواری اسکاییل پوشیده است. نوع لامپ کف برنجی از Neo-Studio است و فرش توسط Sam Kasten Handweaver ساخته شده است.

دکوراسیون نیما

۲۳٫کاغذ دیواری بهمراه یک اتاق رختکن در اواخر شب با ست مایرز طراحی شده توسط Ashe + Leandro؛ برنامه های این فیلم توسط جیسون کوهاریک از لوسون-فنینگ ، و تلویزیون توسط سامسونگ است.

دکوراسیون نیما

۲۴٫در سنگ قهوه ای بروکلین که توسط نیک اولسن طراحی شده است ، کودکان یک اتاق را با کاغذ دیواری Sandberg از Stark به اشتراک می گذارند. تخت های کوچک و برقی مبلمان هنری با تختخواب RH پوشیده شده است.

دکوراسیون نیما

۲۵٫اتاق کودک در آپارتمان منهتن توسط Robert A.M. چشمه های استرن با یک کاغذدیواری زنده آزبورن و کوچک زندگی می کنند.

دکوراسیون نیما

۲۶٫در خانه ای از همپتون که توسط متیو پاتریک اسمیت طراحی شده است ، کاغذ دیواری تایلر یک اتاق مهمان را روشن می کند ، جایی که قفسه های کتاب شامل مجموعه کاملی از کتابخانه کلاسیک پنگوئن است. آینه های پرنعمت انگلیسی هستند و بالشتک های مبل حصیری در یک پارچه Great Plains پوشانده شده اند.

دکوراسیون نیما

۲۷٫کاغذ دیواری هنرهای تزئینی اتاق اصلی خانواده را در یک عمارت هیوستون که توسط مایلز رد ساخته شده است می پیچاند. نقاشی اینفانتا توسط آگوستین هورتادو انجام شده است ، و صندلی ها در یک اکتشاف کشیده شده اند.

دکوراسیون نیما
33

۲۸٫در این اتاق دخترانه، نیویورک ، خانه ای که طراحی شده است ، کاغذ دیواری Cavern یک نت چوبی اضافه می کند. تختخواب هایی قدیمی به رنگ بنزامین مور رنگ آمیزی شده اند ، طرح ها توسط شرکت Urban Electric ساخته شده است و فرش طرح متیو ویلیامسون برای شرکت فرش است.

پست های مرتبط

تاریخچه کاغذ دیواری
انتخاب کاغذ دیواری ایده آل
ایده هایی برای استفاده از کاغذ دیواری
روند طراحی کاغذ دیواری در سال 2020
مقایسه کاغذ دیواری و رنگ| مزایا و معایب
title

ثبت نظر

بالا
طراحی سایت
preloader