روند طراحی کاغذ دیواری در سال 2020

روند طراحی کاغذ دیواری در سال ۲۰۲۰

هر وبلاگ طراحی داخلی و دکوراسیون منزل “نظرات تخصصی” خود را در مورد آنچه روند کاغذ دیواری برای سال ۲۰۲۰ خواهد داشت را  بیان کرده است. خبر خوب برای شما این است که کاغذ دیواری نه تنها در سال های آینده نادیده گرفته نمی شود بلکه سیر رو به رشد و تکاملی دارد که می تواند با تکامل در عرصه ی طراحی و هنر شما را شگفت زده کند. ما دراین مقاله می کوشیم تا شما را با چند نمونه از روند تصاویر کاغذ دیواری در سال ۲۰۲۰ را ارائه دهیم.

روند طراحی کاغذ دیواری

خلق اثر جدید و ابداع یک طرح باید جسورانه باشد و ترس از دیده نشدن از بین برود. نوع کاغذ دیواری که در پس زمینه ی یک فضا قرار میگرید میتواند احساسات شما را درگیر کند. در اینجا چند مورد از روند پیش بینی شده طراحی کاغذ دیواری در سال ۲۰۲۰ ارائه شده است.

رنگ ها

روند طراحی کاغذ دیواری در سال 2020

روند استفاده از رنگ در طراحی کاغذ دیواری در سال ۲۰۲۰ رنگهایی را نشان می دهد که گرم و جذاب هستند. رنگ هایی مانند خاکستری که سرما را القا می کند، می بینند. الهام گرفتن از مرجان ها ، مایل به قرمز ، سبزیجات مریم گلی و  قهوه ای ، خردل ، طلا و رنگ های قرمز خاصی در هر دو نوع تصویر زمینه و دکوراسیون نیز در سال ۲۰۲۰ باز گشته است. این رنگ ها را با سبک های زیر طراحی کنید و در زیر ترکیب کنید.

سبک chintz

روند طراحی کاغذ دیواری در سال 2020

سبک chintz که دارای گل های پررنگ و جسورانه در حال صعود به دیوارهای شما مانند تخته ای از شبکه است ، در سال ۲۰۲۰ رواج بیشتری پیدا کرده است. این یک ایده پرنعمت است که به روشی چشم نواز و مدرن انجام شده است. این رنگ و ظرافت را به فضای داخلی شما منتقل می کند ، بدون اینکه لکه دار شود. طرح کاغذ دیواری شکوفه آلو که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، از سبک chintzy در پس زمینه مریم گلی نور استفاده می کند.

 کاغذ دیواری ترکیب انسانیت و طبیعت

تلاش برای تبدیل شدن به بخشی از یک جهان پایدار ، نتیجه ادغام طبیعت و انسانیت همه آرامش خواهد بود. این شامل همه چیز ، از تصاویر پس زمینه گرمسیری گرفته تا تصاویر پس زمینه گیاه شناسی است. آوردن احساس طبیعی به خانه می تواند به شما کمک کند تا بیشتر با طبیعت در ارتباط باشید. این آگاهی شما را بیشتر می کند که همه ما با هم در این سنگ مرمر شناور هستیم. در اینجا ، می توانید طراح داخلی ، دابیتو و نصب وی از کاغذ دیواری Travelers Palm در Chartreuse را ببینید. به رنگهای گرم دیگر موجود در بالش و فرش منطقه توجه کنید.

کاغذ دیواری ۳ بعدی

روند طراحی کاغذ دیواری در سال 2020

کاغذ دیواری ۳ بعدی لبه دار و هیجان انگیز است. و برای کسانی که فضاهای معاصر بیشتری دارند ، ممکن است این پیشنهاد شما در سال ۲۰۲۰ باشد. این امر می تواند حس واقع گرایی و بافت را به فضای داخلی شما منتقل کند. جلوه ۳ بعدی می تواند شامل همه چیز باشد ، از کاغذ دیواری های آجری و چوبی واقعی گرفته تا طرح های هندسی که روی چشم ها بازی می کنند. تصویر زمینه جدید توهم هندسی یک اثر پیچش چشم را با رنگ گرم خاکستری گرم ایجاد می کند.

فلز

روند طراحی کاغذ دیواری در سال 2020

طرح های مشابه فلزی موضوع تصاویر زمینه های صنعتی را به سطح کاملاً جدیدی سوق می دهد. این معاصر ، جسورانه اما بی تکلف است. کاغذ دیواری فلزی مناسب برای کسانی است که دوست دارند خلاق باشند و خطرات لازم را به دنبال داشته باشند. تصاویر پس زمینه برنز و مس ، ظاهر فلزی مجلل را در یک رنگ گرم کننده گرم می کند که از طلا به سمت سنگ مرمر می رود.

 سبک Sheridan 

روند طراحی کاغذ دیواری در سال 2020

تصاویر کاغذدیواری گرادیان مدرن و انتقالی هستند. برای آنهایی که در برابر حداکثر گرایش سال ۲۰۲۰ مقاوم هستند ، طرح های شیب به کسانی که دارای سلیقه های سخت تری هستند ، چیزی جالب برای تلاش در سال جدید را می دهد. کاغذ دیواری Kalder از مجموعه Sheridan ما طرحی را ارائه می دهد که از یک خاکستری سبک تر به کربن تیره تر می رود.

 یکپارچه سازی با سیستم عامل Art Deco

روند طراحی کاغذ دیواری در سال2020

پیش بینی می شود که روند کاغذ دیواری در سال ۲۰۲۰ به حداکثر گرایی در طراحی و گرما در رنگها گرایش دارد. به نظر میرسد اکنون رنگ خاکستری خنک و سبک ساحلی تمایل بیشتری برای استفاده در فضا را داشته باشد. البته کمی متقاطع از سال ۲۰۱۹ با چاشنی رنگ هایی مثل مرجانی وجود دارد. به نظر می رسد طرح های هندسی همیشه از سال به سال جایی نیز دارند. اما جالب خواهد بود که ببینیم طراحان هر روز مشتاقانه طرح های جسورانه و رنگهایی را به خانه خود منتقل کند ، همانطور که انتظار می‌رود فروشندگان داخلی. در این صورت ، سال ۲۰۲۰ را به سال جسورانه و رنگارنگ تبدیل می کند.

,

پست های مرتبط

تاریخچه کاغذ دیواری
انتخاب کاغذ دیواری ایده آل
ایده هایی برای استفاده از کاغذ دیواری
ایجاد فضاهایی الهام بخش با استفاده از کاغذدیواری
مقایسه کاغذ دیواری و رنگ| مزایا و معایب
title

ثبت نظر

بالا
طراحی سایت
preloader