ایده هایی برای استفاده از کاغذ دیواری

ایده هایی برای استفاده از کاغذ دیواری در اتاق نشیمن

کاغذ دیواری ابزاری خارق العاده است که می تواند پانچ بصری عظیمی را در خود جای دهد. این در رنگ ها ، الگوهای و بافت های به ظاهر بی پایان، در دسترس است و بسته به آنچه انتخاب می کنید ، می تواند بزرگ یا جسورانه یا نرم و لطیف باشد.

آنچه در مورد کاغذ دیواری نیز جالب است این است که می توان از آن به روش های مختلفی استفاده کرد. اگر میخواهید که کاغذ دیواری را در خانه خود بگنجانید اما مطمئن نیستید که چگونه ، یکی از این ۹ ایده زیر را در نظر بگیرید.

همه دیوارها را با کاغذ دیواری بپوشانید

ایده هایی برای استفاده از کاغذ دیواری در اتاق نشیمن

کلاسیک ترین استفاده از کاغذ دیواری پوشاندن تمام دیوارها در یک فضا است. نکته اصلی ساختن آن پاک کردن خاطرات الگوهای زرق و برق دهه هفتاد و گل های زیبا از دهه ۱۹۸۰ و تفکر از نظر رنگ ها ، الگوهای و سبک های معاصر است. در بعضی از اتاقها ، یک کاغذ گرافیکی جسورانه می تواند تمام دیوارها را پوشانده و افسانه بنظر برسد ، در حالی که در اتاقهای دیگر یک الگوی یا بافت ساده می تواند علاقه لطیفی ایجاد کند.

نیمی از دیوار را بپوشانید

ایده هایی برای استفاده از کاغذ دیواری در اتاق نشیمن

پوشاندن یا قسمت بالای یا نیمه بالای دیوار با کاغذ دیواری راهی عالی برای بدست آوردن ظاهر بدون هدر دادن فضای است. (در حالت ایده آل ، نیمه های کاغذی و غیرقابل چاپ را با مدتی از قالب های معماری مانند راه آهن صندلی جدا کنید.) این نمای دیگری است که در دهه های گذشته محبوبیت زیادی داشت ، اما هنوز هم به طور مرتب در اتاق هایی ظاهر می شود که به سبک های سنتی تکیه می کنند. یک رویکرد ویژه محبوب این است که نیمی از قسمت بالای دیوار را با کاغذ بپوشانید و در نیمه پایینی روکش کنید. این یک ظاهر بسیار کلاسیک است که هرگز از سبک خارج نخواهد شد.

دو طرح را در روی یک دیوار نصب کنید

ایده هایی برای استفاده از کاغذ دیواری در اتاق نشیمن

ظاهری جالب و جسورانه شامل پوشاندن نیمه بالایی دیوار با یک کاغذ و نیمه پایینی با کاغذ دیگر است. (باز هم ، بهتر است آنها را با استفاده از ریل صندلی جدا کنید.) این ظاهر سختی است که باید بکشید اما وقتی درست انجام شد ، می تواند شگفت آور به نظر برسد. اگر می خواهید چیزی واقعاً قوی باشد ، الگوهای متضادی مانند نوارها و توالت ها را به رنگ های قوی در نظر بگیرید. برای چیزی لطیف تر ، به دنبال الگوهای جدید بگردید و آنها را در قالب ساده و مشابه نگه دارید. از آنجا که این یک ظاهر قوی است ، در مورد رنگها و الگوهای دیگری که در اتاق قرار می دهید ، محتاط باشید. همه الگوهای باید به جای اینکه با یکدیگر جنگ کنند ، مکمل یکدیگر باشند.

ایجاد یک دیوار برجسته

ایده هایی برای استفاده از کاغذ دیواری در اتاق نشیمن

یک دیوار دارای ویژگی های دیواری راهی عالی برای ایجاد یا تقویت یک نقطه کانونی موجود است. باعث میشود چشم را به خود جلب کند و ویژگی برجسته ای را ایجاد می کند. وقتی صحبت از استفاده از کاغذ دیواری ها می شود ، می توانید جسورانه به پیش بروید یا می توانید ظریف شوید ، فقط مطمئن شوید که با هیچ کانونی دیگر در اتاق رقیب نیستید. (وقتی بیش از یک نقطه کانونی وجود دارد ، چشم دچار سردرگمی می شود و باعث ایجاد هرج و مرج می شود). سعی کنید کاغذ دیواری را روی دیوار پشت تلویزیون یا شومینه نصب کنید ، یا هر نقطه دیگری که به طور طبیعی چشم به آن جلب می شود.

کاغذ دیواری سقف

اغلب مردم جستجو را فراموش می کنند. معمولاً سقفها به رنگ سفید ساده رنگ می شوند و سپس تنها مانده می شوند تا در صورت وجود نشت یا ترکشی که باید با آن برخورد شود وجود داشته باشد. اما سقف ، یا به قول طراحان دیوار پنجم ، فرصتی عالی برای تفریح با کاغذ دیواری و ایجاد یک ظاهر منحصر به فرد است. اگر این مسیر را طی می کنید ، ممکن است همه راه را طی کنید و چیزی را بسیار تزئینی یا جسورانه انتخاب کنید. تلاش خود را روی چیزی لطیف تلف نکنید. این یک پروژه DIY توصیه نمی شود ، زیرا نصب آن دشوار است و باید اطمینان حاصل کنید که حباب و لایه برداری ندارد. اولین بار آن را به درستی انجام دهید و یک نصاب حرفه ای را استخدام کنید.

تزئین داخل یک قفسه کتاب

قفسه کتاب باز یک مکان عالی برای اضافه کردن کمی استعداد تزئینی با کاغذ دیواری است. به جای اینکه پشت قفسه های باز لخت شود ، آنها را با الگویی زیبا که اتاق شما را تکمیل می کند ، بپوشانید. یک راه آسان برای انجام این کار ، بریدن قطعاتی از هسته فوم است که در هر گره متناسب است و کاغذ دیواری را مستقیماً روی آنها بمالید. به این ترتیب که شما کاغذ را به طور مستقیم روی قطعه مبلمان نمی زنید و در صورت استفاده از الگوی آن به راحتی می توانید آن را بیرون بیاورید.

کاغذ دیواری را مانند قابی هنری استفاده کنید

ایده هایی برای استفاده از کاغذ دیواری در اتاق نشیمن

اگر می خواهید از یک کاغذ دیواری واقعا خاص استفاده کنید اما توانایی انجام یک پروژه بزرگ را ندارید ، در نظر داشته باشید که یک قطعه نمونه را با قاب تهیه کرده و آن را روی دیوار نصب کنید. این یک روش عالی برای ترکیب این الگوی بدون تلاش و هزینه برنامه های سنتی است. یک رویکرد مشابه دیگر ، نصب کردن یک قطعه بلند و نصب رولپلاک در هر دو طرف است تا به نظر برسد. این نوع قاب ها دیواری بسیار زیبا هستند و نیاز به حداقل تلاش دارند.

 طراحی آباژور قدیمی با کاغذ دیواری

ایده هایی برای استفاده از کاغذ دیواری در اتاق نشیمن

اگر یک آباژور ساده دارید و می خواهید از آن استفاده کنید، استفاده از کاغذ دیواری در کنار آباژور ایده خوبی است. این می تواند استعداد فوری را بیافزاید و انجام آن بسیار آسان است. به سادگی کاغذ را به اندازه برش داده و آن را با استفاده از چسب اسپری بمالید. گزینه دیگری که کمی ظریف تر است اما هنوز هم بسیار سرگرم کننده است ، اعمال کاغذ دیواری در قسمت داخلی سایه است. به اندازه نمای بیرونی سایه تأثیر نمی گذارد ، اما یک دکمه تزئینی کوچک است.

,

پست های مرتبط

تاریخچه کاغذ دیواری
انتخاب کاغذ دیواری ایده آل
روند طراحی کاغذ دیواری در سال 2020
ایجاد فضاهایی الهام بخش با استفاده از کاغذدیواری
مقایسه کاغذ دیواری و رنگ| مزایا و معایب
title

ثبت نظر

بالا
طراحی سایت
preloader