طراحی کفپوش

روند برتر طراحی کفپوش در سال ۲۰۲۰

روند طراحی کفپوش در طول سال های اخیر تغییرات زیادی کرده است. زیرا صاحبان خانه با کسب سلایق جدید و فناوری اجازه می دهد تا طیف گسترده ای از طرح های کفپوش را برای پروژه بازسازی خود به دست آورند.کاشی هایی که از جنس چوب به نظر می رسند طرفداران بیشتری دارند. ما در این مقاله روند برتر طراحی کفپوش درسال ۲۰۲۰ را به شما معرفی می کنیم.

در سال ۲۰۱۸ ، رنگ های قهوه ای متوسط با طرفداران زیادی روبرو بود. گرایش دیگری که وجود دارد و می تواند ادامه یابد، این است که اجازه دهید نواقص کفپوش مانند رگه های معدنی و گره ها به عنوان بخشی از زیبایی شناسی خدمت کرده و احساس طبیعی تری ایجاد کنند.

  1. کفپوش چوب Fumed ( محکم و دارای رنگ دانه)

روند برتر طراحی کفپوش در سال 2020

تقریباً انواع کفپوش های چوبی تحت نوعی رنگ آمیزی قرار می گیرند تا به پایان نهایی مطلوب برسند. کفپوش چوبی فوم بدون داشتن هرگونه رنگ آمیزی ، رنگ و دانه غنی خود را بدست می آورد. درعوض ، چوب از طریق فرآیندی به نام نخ ریخته می شود.

این شامل قرار دادن چوب در محفظه ای است که آمونیاک موجود در هوا آزاد می شود. چوب با آمونیاک واکنش نشان می دهد و دستخوش تغییر رنگ می شود. واکنش همیشه به تغییرات دقیقاً یکسان منجر نمی شود.

پتینه نهایی به دست آمده به عوامل مختلفی بستگی دارد که شامل نوع چوب ، محیط بیرون و جو موجود در خود اتاق است.

بنابراین حتی در بین دو تکه چوب مشابه ، رنگهای حاصل ممکن است متفاوت باشد. با این حال ، به طور کلی ، قارچ زدن به چوب های تیره غنی می دهد و دانه طبیعی چوب را تقویت می کند. ظاهر نهایی بسیار جذاب تر و مجلل تر از چیزی است که با کفپوش چوبی رنگی بدست می آورید.

چوب دود شده را با آنچه آمونیاک مایع را مستقیماً بر روی آن بمالید اشتباه نکنید. استفاده از آمونیاک مایع به طور مستقیم روی چوب باعث آسیب به فیبر می شود و می تواند ساختار آن را تضعیف کند. برای مدیریت انتظارات و نگرانی های ایمنی – اگر می خواهید از کفپوش چوبی فوتی استفاده کنید ، تحقیقات زیادی انجام دهید.

  1. کفپوشی با رنگ روشن

طراحی کفپوش

معمولا اکثر افراد لکه های قهوه ای براق کفهای چوبی را دوست ندارند. از نظر برخی ، ظاهر نرم و شسته شده سفید رنگ کف  سلیقه آنهاست. این نوع کفپوش ها از چوب تشکیل شده اند که فرآیند سفید کردن را پشت سر گذاشته است ، که به آن بلانچینگ گفته می شود.

این شامل استفاده از محلول شیمیایی بر روی سطح چوب برای خلاص شدن از “رنگ” است. منظور از رنگ ، منظور از رنگ مصنوعی یا لکه چوب است. جارو زدن به چوب ظاهری سفید و شسته شده با چوب می دهد که دانه چوب طبیعی هنوز از زیر آن کاملاً قابل مشاهده است بنابراین جذابیت و زیبایی چوب طبیعی را از دست نمی دهید ، فقط به سبک دیگری بسته بندی شده است.

اگر قصد نوسازی را دارید ، حتماً از پیمانکار خود بپرسید که کدام گزینه برای شما بهتر است؛ کفپوش چوبی فعلی خود را سفید کرده یا آن را با کفپوش آماده بلوک جایگزین کنید. تلاش برای دادن کفپوش چوبی فعلی به ظاهر سفید شده ، اغلب کار گران و خسته کننده ای است. روند سفید شده و سفیدرنگ ۲۰۲۰ به ویژه عقب نشینی های ساحلی محبوب و خانه های سبک کشور یا مزرعه خواهد بود. اگرچه انتظار داریم این روند از همه سبک های خانه فراتر رود زیرا بسیار نفس گیر است.

  1. کاشی های بتونی چوب و بتنی

طراحی کفپوش

سبک طبقه پریشانی مدتی است که مورد استفاده قرار گرفته است اما اخیراً حتی محبوب تر شده است. سال آینده ، انتظار می رود صاحبان خانه های بیشتری این را انتخاب کنند که ظاهر لوکس در کف خانه را دارد.

کفپوش پریشانی تحت فرایندهای پیری مصنوعی و یک ظاهر طراحی شده قرار می گیرد که به آن کمی فرسوده می دهد. برای فضاهایی که ظاهری زیبا از روستا به آن منتقل می شود ، بهترین کار را دارد.

در تهیه کفپوش چوبی پریشانی ، بسته به میزان و سبک “پریشانی” مورد نظر ، اقدامات مختلفی انجام می شود. لبه های هر تخته چوبی به صورت دستی خراشیده می شوند ، به منظور تقلید از چوب های تاریخی ، مارپیچ ها اضافه می شوند و تخته ها برای برداشتن براق و برس بافت نرم به آنها برس می شوند.

اگر کفپوش چوبی باب میل شما نیستند، می توانید کفپوش بتونی پریشانی شده را نیز انتخاب کنید. در سال ۲۰۲۰ ، با توجه به اینکه صاحبان خانه به دنبال گزینه های جایگزین برای کفپوش های چوبی سنتی هستند ، در سبک سالن بتونی پریشان توجه بیشتری خواهد شد.

همانند چوب پریشانی ، بتن پریشیده شده نیز فرآیندهای مصنوعی را طی می کند تا ظاهر بسیار صیقلی را به حداقل برساند و پتینه فرسوده تقویت شده ای ایجاد کند. کفپوش بتونی پراکنده می تواند در اکثر انواع دکورها ادغام شود اما در سبک های خانگی و صنعتی امروزی بهترین کار را دارد.

  1. کفپوش های چوبی با الگوهای زیبا

طراحی کفپوش

همه ما با قالب اصلی شما در کنار فرمت های جانبی قطعات چوبی که روی یک طبقه قرار گرفته اند ، بسیار آشنا هستیم – توضیحی که اغلب آنها را به کاربردهای تزئینی منتقل می کند تا کاربردهای تزئینی. اما اگر به فکر اضافه کردن پیچ و تاب و منحصر به فرد به یکی از فضاهای خانه خود هستید ، اکنون می توانید طرح های چوبی طرح دار را به لیست گزینه های کفپوش شیک خود برگردانید.

سال ۲۰۲۰ چهره جدیدی را به ارمغان می آورد. به طور خاص ، ما شاهد افزایش طرح های شورون یا هرینگبون در آشپزخانه های خانه داران ، حمام ها و موارد دیگر هستیم. کفهای طرح دار رسماً در اینجا هستند و نباید از دست بدهید.

  1. کفپوش هایی با رنگ سیاه و سفید

طراحی کفپوش

در سال ۲۰۲۰ ، کاشی های سیاه و سفید در حال بازگشت دوباره هستند.همیشه کاشی های سیاه و سفید قدیمی نیست که خانه های تاریخی را زینت می دهد. درعوض ، جسورانه ، گرافیکی و مجلل تر است. بیشتر صاحبان خانه می خواهند یک پیچ و تاب منحصر به فرد به سبک کف پوش خانه شان وجود داشته باشد. این شامل کاشی های کوچکتر با الگوهای گرافیکی پررنگ تر است. این کاملاً با ظاهری مناسب و مدرن برای زیبایی و زیبایی ظاهری همراه است.

  1. کاشی های گرافیکی

طراحی کفپوش

بسیاری از افراد حاضر نیستند از کفپوش خود به عنوان بوم هنری استفاده کنند. اما اگر عاشق الگوهای منحصر به فرد و هنری روی کاشی های خود هستید ، کاشی های گرافیکی این قدرت را به شما می دهند. با استفاده از فناوری پیشرفته ، تولید کنندگان قادر به تکرار انواع بی پایان تصاویر روی کاشی ها هستند. می توانید کاشی هایی با الگوهای تکراری تهیه کنید یا کاشی هایی را تهیه کنید که مانند یک پازل اره منبت کاری اره مویی به یکدیگر بپیوندند تا یک الگوی بزرگ را در کف خود بسازید. کاشی های گرافیکی با رنگ های یک رنگ به چشم می آیند ، اما اگر احساس وحشی خاصی دارید ، دیگران هستند که به الگوهای و نوشته های رنگارنگ جسورانه آمده اند.

  1. کاشی های چینی بزرگ: الگوی کف شش ضلعی و فریبنده

طراحی کفپوش

ما حتی الگوی بیشتری برای سال آینده داریم! آیا فکر می کنید شورون و هرینگبون واقعاً تنها الگوی کف مرسوم ، مد روز بودند که برای سال ۲۰۲۰ جذاب می شدند؟ خوب ، دوباره فکر کنید! با افزایش کاشی های بزرگ پرسلنی که توسط صاحبان خانه در بازسازی آشپزخانه و سرویس بهداشتی خود مورد استفاده قرار می گیرد ، همچنین انتظار داریم شاهد افزایش این الگوها و شکل ها باشیم.

کاشی های شش ضلعی برای مدتی مورد توجه ویژه قرار گرفته اند ، به ویژه هنگامی که برای لکه ها در آشپزخانه یا در حمام استفاده می شوند. حالا انتظار داشته باشید که کاشی های شش ضلعی و همچنین اشکال مختلف دیگر ، به طور خاص در اندازه های بزرگ ، پذیرایی در اتاق نشیمن ، سالن غذاخوری و فضای آشپزخانه را ببینید. این الگوهای در هر اتاق جلوه های زیبایی ایجاد می کنند! الگوهای فریبنده نیز روز به روز رایج تر می شوند و محبوبیت خود را در طول ۲۰۲۰ افزایش می یابد. اینها می توانند انواع مختلفی از بافت ، اندازه و رنگ کفپوش را نشان دهند که در نهایت با هم مخلوط می شوند. برای ایده های منزل و الهام بخش برخی از تصاویر زیر را ببینید!

نتیجه

احساس عمومی در سال ۲۰۲۰ این است که دیگر کسی از مواد سنتی راضی نیست. صاحبان خانه می خواهند از کفپوش هایی استفاده کنند که به آنها خدمات ویژه ای داده شده که هم از نظر قیمت مناسب باشند و همچنین در طراحی و بافت بی نظیر باشند. این که آیا آن از چوب فرفوژه ، کفپوش بلوک شده ، کاشی ساخته شده یا کاشی چوب به نظر می رسد مهم نیست. خریداران به دنبال گزینه های جدید و جالب هستند. خوشبختانه ،در سال ۲۰۲۰ کیفیت ، تنوع ، سبک و موارد دیگر زیادی ارائه شده است که شما می توانید از آنها استفاده کنید.

پست های مرتبط

کفپوش لمینت چیست و چگونه ساخته می شود؟
کفپوش های قدیمی را با چند ترفند جدید کنید
تاثیر الگوهای پارکت بر فضای اتاق شما
small-repair-floor-

ثبت نظر

بالا
طراحی سایت
preloader