کفپوش های قدیمی را با چند ترفند جدید کنید

کفپوش های قدیمی را با چند ترفند جدید کنید

کفهای چوبی شما قدیمی به نظر می رسند ، اما ایده تعمیر آنها فقط خیلی دلهره آور و هزینه بر است. نگران نباشید: چندین روش وجود دارد که کفپوش های قدیمی خانه تان را با این ترفند جدید کنید ، بدون روند طولانی و دشوار این کار را انجام دهید.

کفپوش

رنگ کفپوش های خود را دوست دارید اما قدیمی یا آسیب دیده است؟!

یک روش سریع و نسبتاً ارزان برای درخشش کفهای چوبی وجود دارد که شامل ساییدن آرام  پوشش بالای پلی اورتان و سپس استفاده از روکش جدید است. در صورت خراب شدن بهتر کار می کند ، اما چوب ندارد. الیور کیلی ، صاحب لوازم کفپوش Woodlawn در برونکس ، گفت: “این یک راه سریع برای احیای کف مناسب در شرایط مناسب است.”

وی گفت ، غربالگری و استفاده مجدد از یک اتاق نشیمن ۷۰۰ متر مربع ، معمولاً یک روز طول می کشد و از حدود ۱۰۰۰ دلار شروع می شود. (در مقابل ، پالایش دوباره کف با همان اندازه می تواند دو برابر آن هزینه کند و دو یا سه روز برای همان مساحت یکسان طول بکشد.)

یک نتیجه گیری: اگر کفپوش شما پاک شده است ،احتیاج به غربالگری نیست. در این حالت ، بهترین کار این است که یک دستیار کارگر تهیه کنید تا با استفاده از دستگاه بوفینگ با یک پد پشم فولادی ، کفپوش های خود را ساییده و صیقل دهید. یک پالایشگاه معتبر قادر به تعیین کفپوش شما خواهد بود. یا اگر می خواهید آزمایش کنید ، آقای کیلی گفت ، یک نقطه ناچیز مانند پشت درب را تمیز کنید ، سپس مقدار کمی از مواد نازک تر و یا مواد معدنی را روی پارچه سفید بمالید و کف آن را پاک کنید. اگر دستمال زرد یا قهوه ای شود ، ممکن است پایان موم باشد.

وی پس از نقاشی کف اتاق نشیمن با رنگ سفید دکوراتیو از بنیامین مور ، از نوار نقاش برای ایجاد مرز فیروزه ای در اطراف محیط استفاده کرد. در آشپزخانه ، برای نمای جدید به کفپوش های مشمع کف اتاق ، او سطح آن را با یک قطعه چسبانید تا رنگ آن چسبیده باشد ، سپس کف را آماده کرد و از یک نوار سنج و نقاش برای ایجاد نوارهای ضخیم به رنگ آبی استفاده کرد. از آن زمان ، او طبقه اتاق نشیمن را به صورت نوارهای متفاوتی از خاکستری ، سیاه و سفید مجدداً تنظیم کرده است.

اگر برای اولین بار کف های خود را نقاشی می کنید ، بهتر است هیچ چیزی را فانتزی نکنید. امیلی سیس ، مادر ۳۲ ساله اقامت در خانه در هیلتون ، نیویورک ، سال گذشته هنگام تبدیل دنبلان خود به یک اتاق بازی ، تصمیم گرفت تا کفهای پارکت را سفید کند. اگرچه او مقدار زیادی را هزینه کرد تا نتیجه موجود را حذف کند ، اما نتیجه “هنوز هم مایل به زرد” شد ، گفت: خانم سیسز ، که پروژه Elizabeth Joan Designs را مزمن کرده بود.

کفپوش

برای برطرف کردن مشکل ،  دوباره کف را ماسه بزنید و پس از پاک کردن گرد و غبار ، یک کت آغازگر را به کار برید و به دنبال آن دو کت رنگ خاکستری مخلوط شده از باقیمانده های ان میماند. سپس  با سه لایه پلی یورتان مبتنی بر آب Minwax در صدر قرار گرفته تا به پایان برسد. او گفت ، یک سال بعد ، کف “عالی” است.

فقط بخاطر بسپارید که برای چسباندن رنگ ، بیشتر کفها برای رفع هرگونه موم یا درزگیر نیاز به سطح خشن دارند. و در حالی که طبقات چوب جامد به طور کلی می توانند مکرراً ماسه زده و پالایش شوند ، کفهای مهندسی شده (ساخته شده از لایه های تخته سه لا با کف چوب سخت) فقط در بسیاری از مواقع قابل شن شدن هستند. بنابراین قبل از ریختن آن ضخامت چوب را در نظر بگیرید.

آقای یوست گفت ، نقاشی روی دیوارهای شما به رنگ خنثی تیره ، به جای یک رنگ روشن ، می تواند به کف زدن آن کفپوش های پارکت رنگی عسلی که اغلب در دهه های ۱۹۶۰ و ۱۹۷۰ در آپارتمان های نیویورک یافت می شود ، کمک کند. وی افزود ، فرش های بزرگ نه تنها راهی مقرون به صرفه برای پنهان کردن کف شما هستند ، وی همچنین می تواند به “نرم شدن و تعریف یک فضا” کمک کند.

آلیسا کاپیتو ، که مؤسسه طراحی داخلی Manhattan Kapito Muller را با Vivian Muller تأسیس کرده است ، استفاده از sisal را پیشنهاد کرد: تن مواد با رنگ اکثر کفپوش های پارکت به خوبی می آمیزد و به راحتی می توان یک فرش تزئینی را در بالا لایه کرد. وی با اشاره به گزینه هایی از قبیل لامپ میز وسط انحنای منحنی از West Elm (119 دلار) یا میز ناهار خوری ادیسه گفت: “سپس برخی از لهجه ها را به طرح خود ببخشید. مانند مبلمان لاک سفید یا سخت افزار برنجی براق”. CB2 (199 دلار) او گفت: این نه تنها باعث می شود که توجه شما از کف شما دور شود ، بلکه همچنین “فضای شما را کمی مدرن تر می کند”.

ریک هولدن ، مدیر عامل شرکت در کف ، توزیع کننده کف چوبی مستقر در Willow Grove ، Pa ، گفت: “تا زمانی که کف سطح آن پایین و از سطح جامد باشد ، شما می توانید کف دیگری از چوب مهندسی شده دیگری را روی آن شناور کنید.” رئیس سابق انجمن ملی کفپوش های چوبی.

برخلاف نوارهای سنتی از چوب جامد ، کف شناور خمیده نمی شود. در عوض ، یک لایه کف از کف موجود پایین می رود و تخته ها در بالای صفحه جمع می شوند. به طور متوسط هزینه ، از جمله کار و مواد ، از ۵ دلار در هر فوت مربع برای کف لمینت تا ۱۰ دلار برای یک متر مربع برای تخته های مهندسی متغیر است. او گفت ، “شما به یک سطح بسیار خوب سطح موجود احتیاج دارید ، بنابراین شما نمی توانید نقاط و حرکات توخالی دریافت کنید.”

و هنگامی که نوبت به تعمیر و نگهداری رسید ، آقای کیلی افزود ، بیش از حد آن را نکنید. وی گفت: “حرکت در هر هفته کاملاً غیر ضروری است.” “اگر مردم به طور مرتب کف خود را خالی و گرد و غبار کنند ، کفها برای سالهای زیادی ادامه خواهد یافت.”

,

پست های مرتبط

کفپوش لمینت چیست و چگونه ساخته می شود؟
طراحی کفپوش
تاثیر الگوهای پارکت بر فضای اتاق شما
small-repair-floor-

ثبت نظر

بالا
طراحی سایت
preloader