انتخاب کاغذ دیواری ایده آل

انتخاب کاغذ دیواری ایده آل

اگر در انتخاب کاغذ دیواری ایده آل با مشکل روبرو شده اید، ما در این مقاله سعی داریم تا با بیان چند نکته در مورد انتخاب کاغذ دیواری، انتخاب شما را آسانتر کنیم.

ضرورت مطابقت بین سبک اتاق و نوع کاغذ دیواری

ابتدا سبک اتاق را که تزیین می کنید در نظر بگیرید:

اگر رمانتیک است ، با استفاده از سیلاب های ظریف و گل ها با خطوط ریز و در رنگ های پاستیل خاموش ، گلهای لطیف و گلدار را امتحان کنید.

اگر اتفاقی باشد ، گزینه های خنثی مانند beadboard and guucco گزینه های ساده و گاه به گاه هستند. جفت کردن کاغذ دیواری با تخته مادون با طرح های گل و گیاهان آلی ، همچنین باعث می شود یک احساس آرامش در خانه ایجاد شود.

اگر در حال حاضر مد به جلو است ، هندسه های جسورانه و دارای براقیت را در نظر بگیرید. گل های بزرگ و جسورانه نیز امسال بیانیه ای مد روز را بیان می کنند.

اگر سنتی است ، سد ها و راه راههای پیچیده را بررسی کنید ، که کاملاً با مبلمان و دکوراسیون سنتی هماهنگ هستند.

چگونه از کاغذ دیواری در اتاق استفاده خواهید کرد

بعد ، بفهمید که چگونه قصد دارید از کاغذ دیواری موجود در اتاق استفاده کنید. همه سبک ها به همان روش کار نمی کنند. در اینجا گزینه های مختلفی وجود دارد:

هر چهار دیوار را بپوشانید. یک طرح نوار کلاسیک و ساده که به صورت افقی در هر چهار دیوار آویزان شده است ، جلوه ای تازه و معاصر را می بخشد. طرح های بزرگ و ساده نمی توانند یک اتاق را تحت الشعاع قرار دهند اما یک پیچش مرسوم ، مد روز به آن اضافه می کنند.

یک دیوار را برجسته کنید. برای برجسته کردن یک منطقه از اتاق ، مانند پشت مبل یا تختخواب ، الگوی نمایشی و جسورانه را انتخاب کنید. طرح هایی با اشاره فلزی ، میکا یا براق ، لمس براق و باشکوهی را ارائه می دهد.

انتخاب کاغذ دیواری ایده آل

کاغذ دیواری با ریل صندلی. اگر با یک صندلی که یک دیوار را تقسیم می کند ، کار می کنید ، بسیار آسان است که علاقه بی نظیری را به آن منتقل کنید. برای یک ظاهر کلاسیک ، کاغذ دیواری تخته رنگی را برای زیر ریل صندلی امتحان کنید. در بالای ریل صندلی ، یک ظاهر گل و یا گل بزرگ در مقیاس بزرگ را برای ظاهری به روز آویزان کنید. روش جالب دیگر برای کار با یک صندلی ، لنگر انداختن دیوار با الگویی در زیر آن ، مانند کاغذ دیواری چشمگیر ، و رنگی هماهنگ در بالای آن است. افزودن کاغذ دیواری به این روش ، یک عنصر منحصر به فرد از تعجب را ایجاد می کند که اغلب در اتاق ها مشاهده نمی شود.

سلیقه به سقف اضافه کنید. با مربعهای رنگی  نگاهی به سقف های قلع بیندازید. در یک سایه کلاسیک فلزی نقاشی شده ، می توانید به راحتی به ظاهر سقفی قلع و سبک ویکتوریا دست پیدا کنید.

انتخاب گزینه های کاغذ

پس از تعیین رنگ و سبک الگوی مورد نظر خود ، بهتر است بدنبال نوع کاغذ دیواری باشید. کاغذ دیواری با تکیه گاه غیر بافته در صورت تمایل به تغییر ، کاملاً قابل برداشت خواهد بود.

انتخاب کاغذ دیواری ایده آل

 الگوهای بافته شده گراهام و براون نیز با استفاده از فناوری “خمیر دیوار” قابل استفاده هستند. “Paste-the-wall” از کاغذ پشتی بافته نشده استفاده می کند که هنگام خیس شدن ، گسترش نمی یابد. از آنجا که نیازی به خیس کردن ندارد ، خمیر را می توان به طور مستقیم بر روی دیوار اعمال کرد ، که در مقایسه با تصاویر پس زمینه معمولی ، زمان تزئین را به نصف کاهش می دهد.

از الگوهای کوچک خودداری کنید

اگر برای اولین بار از کاغذ دیواری استفاده می کنید ، از انتخاب طرح های خیلی کوچک خودداری کنید. زیرا برای اینها ، طرح ها می توانند در تکرار مشکل باشند.

تخت در مقابل الگوهای بافت

انتخاب یک طرح مسطح یا بافت دار همه چیز مربوط به سبک شخصی است. به طور کلی ، الگوهای بافتی یک ظاهر گاه به گاه بیشتری به اتاق می دهند ، در حالی که طرح های مسطح می توانند یک دیوار را با ظرافت تر جلوه دهند.

کاغذ دیواری های بافت دار می توانند به ابعاد یک دیوار بدهند و همچنین یک کار عالی برای پوشش نواقص انجام دهند برخی از تصاویر پس زمینه بافت برای یک ظاهر یک رنگ قابل نقاشی هستند. الگوهای واقعی تصاویر پس زمینه بافت عموماً از الگوی مسطح کم جزئیات هستند.

با کاغذ دیواری های تخت ، گزینه های جزییات جزئی در طراحی و تزئینات زیبایی مانند فلزی ، براق یا جلوه های میکا را دارید. اگر در دیوارهای خود نقص دارید ، اما ظاهر کاغذ دیواری مسطح را ترجیح می دهید ، استفاده از آستر دیواری به عنوان یک لایه پایه می تواند پوشش اضافی مورد نیاز شما را به شما بدهد.

تعیین میزان کاغذ دیواری برای خرید

این راهنما را دنبال کنید:

  1. تمام دیوارها را اندازه بگیرید و عرض را با ارتفاع هر دیوار در پاها ضرب کنید.
  2. برای اندازه گیری کل فیلم مربع ، تمام اندازه گیری ها را اضافه کنید.
  3. تخلیه پنجره ها ، درها و سایر دهانه های بزرگ.
  4. برچسب رول را بررسی کنید که رول چه مقدار مربع به مربع می دهد و اطمینان حاصل کنید که پوشش رول بیش از کل فیلم مربع دیوار است.
  5. قاعده کلی این است که یک رول اضافی از آنچه لازم دارید سفارش دهید. بهتر است آن را همزمان با خرید اصلی تهیه کنید تا اطمینان حاصل شود که رولت ها از همان محصول در حال اجرا هستند ، بنابراین هیچ تغییری در رنگ وجود ندارد. یک مصرف کننده می تواند با مشاهده شماره دسته ، این امر را تضمین کند. اگر شماره های دسته ای یکسان باشند ، هیچ تغییری در رنگ وجود نخواهد داشت. غلتک یدکی برای پاسخگویی به بازی های افست و اشتباهات است. اگر بلا استفاده نباشید ، همیشه می توانید رول های بلااستفاده را بازگردانید.

دو رول و تک رول شرایط صنعت هستند. با نگاه کردن به پوشش کف مربع رول می توان تعیین کرد که چقدر کاغذ دیواری لازم است.

از کجا می توان تصویر زمینه خریداری کرد

گاهاً نمایشگاه ها محلی مناسب برای ارائه بهترین نمونه های کاغذ دیواری شرکت ها هستند که میتواند با دنیای تنوع همراه باشد.

گروه مشاوران طراحی دکوراسیون نیما می تواند شما را در زمینه انتخاب بهترین و با کیفیت ترین و مناسب ترین کاغذ دیواری به شما کمک کند.

,

پست های مرتبط

تاریخچه کاغذ دیواری
ایده هایی برای استفاده از کاغذ دیواری
روند طراحی کاغذ دیواری در سال 2020
ایجاد فضاهایی الهام بخش با استفاده از کاغذدیواری
مقایسه کاغذ دیواری و رنگ| مزایا و معایب
title

ثبت نظر

بالا
طراحی سایت
preloader