لمینت

نحوه انتخاب کفپوش لمینیت

کفپوش لمینت یکی از پیشرفتهای عالی در زمینه دکوراسیون منزل در ۵۰ سال گذشته است.این نوع کفپوش ارزان ، با دوام و از پیش آماده شده، اما بهتر از همه ، یک فرد با مهارت متوسط می تواند آن را با تنها چند ابزار نصب کند. بسیاری از سبک های مختلف فقط با چسباندن تخته های چسب یا چسب های مورد نیاز نصب می شوند.

در حقیقت ، پیچیده ترین قسمت انتخاب محصول است! آنچه ما باید در مورد آن به شما بگوییم.

 انواع کفپوش لمینیت: دو سبک کفپوش لمینت

لمینت

دو نوع کف پوش لمینت وجود دارد. بسته های ضخیم در هر صفحه تقریباً ۱/۴ ضخامت دارند. اما تفاوت در اینجاست: چوب مهندسی شده از لایه هایی از چوب واقعی ساخته شده است که بهمراه هر لایه عمود بر لایه زیر و بالاتر از آن برای پایداری بهتر.

لایه بالا یک لایه نازک با کیفیت بالا از چوب سخت با روکش اکریلیک است. از طرف دیگر ، ورقه پلاستیکی کاملاً مصنوعی است ، با لایه ای از ملامین در قسمت زیر ، مرکز فیبر اشباع رزین و یک چاپ چوب در بالای صفحه که توسط لایه ای از پلاستیک سخت پاک محافظت می شود.

چوب مهندسی شده برای مشتریانی است که ظاهر چوب طبیعی را ترجیح می دهند. اما شما واقعیت را پرداخت می کنید.

به طور متوسط ، این حدود دو برابر هزینه کفپوش های پلاستیکی لمینت است. لایه بالایی نازک آن از چوب واقعی باعث حساسیت بیشتری به گود شدن ، خراش و لکه دار شدن می شود.

اما برخلاف کفپوش های پلاستیکی لمینت ، با شن و ماسه گیری دقیق و پالایش می توان تا سه بار جوان سازی کرد. به همین دلیل می توانید انتظار داشته باشید که بیشتر از لمینت پلاستیکی دوام بیاورد – اگر آن را به دور از مناطق مستعد آب و پر لباس قرار دهید.

اگر قصد دارید خانه خود را در مدت چند سال بفروشید ، در نظر بگیرید که خریداران ممکن است از ظاهر چوب واقعی قدردانی و هزینه بیشتری بپردازند.

لمینت پلاستیکی برای کسانی است که می خواهند ظاهر کفپوش های چوبی در محلی که خیس شده یا مورد آزار جدی قرار گرفته اند.

روکش ضد گلوله و اجزای داخلی پلاستیکی باعث می شود کف لمینت بسیار با دوام باشد. آنها در مقابل رطوبت ، پنجه های حیوان خانگی ، اسکیت های درون خط و فلاپ های آلوده به ماسه بسیار بهتر از کف چوب های مهندسی شده ایستادگی کنند.

تولیدکنندگان سالهای زیادی در ساخت چاپ چوب دانه ای بسیار واقعی به نظر می رسند. اکثر مردم حتی نمی توانند بگویند چوب واقعی نیست.

کفپوش LV را فراموش نکنید!

لمینت

کف لمینت تنها گزینه ای برای دوام و سهولت نصب نیست. یکبار دیگر با دقت به آنها نگاه کنید، در کفپوش وینیل لوکس (LV) سرگردان شوید.

کاشی وینیل لوکس (LVT) ، مانند کاشی و سرامیک ، و تخته وینیل لوکس (LVP) ، که از چوب تقلید می شود (در اینجا نشان داده شده است). هر دو نوع بسیار انعطاف پذیر هستند ، در مورد ساده ترین کفپوش در جهان برای نصب و کاملاً ضد آب بودن. از آنجا که وینیل لوکس بسیار پایدار است ، انتخاب بسیار خوبی در زیر کف های ناهموار است.

زیرساخت لمینت را فراموش نکنید

لمینت

تمام کفپوش های لمینت نیاز به پوشش زیرساخت دارند. از آن به سادگی رد نشوید.

کفپوش مانع از کف زدن کف روی زیرساخت آن می شود و می توانید آن را کمی نرم تر کنید. همچنین نصب تخته ها را آسان تر می کند زیرا ناهماهنگی های کوچکی را در زیر کف ایجاد می کند.

برخی از زیر لایه ها نوار چسبنده ای دارند تا یک ردیف به ردیف دیگر بپیوندند. دیگران خواستار نوار جداگانه ای هستند. مراقب باشید از آنچه لازم است استفاده کنید.

پیش بروید و ابزار نصب کفپوش مخصوص لمینت و چوب را نیز خریداری کنید. به آن نیاز دارید تا انتهای کفپوش را که هر سطر یک دیوار را پشت سر می گذارد ، جمع کنید.

از تخته های گسترده بپرهیزید مگر اینکه بستر کامل باشد

دستورالعمل ها میزان تحمل اسلب یا زیر کف را با نام تجاری و نوع کفپوش هایی که خریداری می کنید برای شما تعریف می کنند.

بیش از یک کف ناهموار ، تخته های گسترده تر سخت تر می شوند ، اتصالات انتهایی با یکدیگر شل نخواهند شد و شکافهای بیشتری در زیر تخته هایی وجود خواهد داشت که هنگام پیمودن روی زمین احساس می کنید.

بنابراین اگر کفپوش بتونی یا چوبی شما کاملاً ناهموار است ، بهتر است یک سبک تخته باریک را انتخاب کنید ، و هنگام استفاده از ترکیب تراز کف را کامل کنید.

بدون برچسب

پست های مرتبط

نکاتی برای هماهنگی بین کاغذ دیواری و دکوراسیون
کفپوش لمینت در مقابل فرش

ثبت نظر

بالا
طراحی سایت
preloader